Ogłoszenia Duszpasterskie
Uroczystość Św. Pawła I Pustelnika
16.01.2022 r.

1. Obchodzimy dziś tzw. zewnętrzną Uroczystość Świętego Pawła Pierwszego Pustelnika. O godz. 11.00 suma odpustowa, której przewodniczyć będzie ks. proboszcz Stanisław Kotyl. Po sumie, na zakończenie „Pawełek”, tradycyjne paulińskie nabożeństwo dla dzieci, a po nim błogosławieństwo całych rodzin z dziećmi.
Za tydzień po mszy św. o godz. 11.00 na błogosławieństwo zapraszamy niewiasty w stanie błogosławionym.

2. Niedzielną adorację Najświętszego Sakramentu rozpoczynamy Koronką do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00, a kończymy błogosławieństwem o godz. 16.15.

3. We wtorek msza św i spotkanie Grupy Leśniowskiej o godz. 19.00.

4. W czwartek 20 stycznia przypada święto bł. Euzebiusza z Ostrzyhomia, założyciela Zakonu Paulinów. Prosimy Was w tym dniu o modlitwę za nasz Zakon oraz za nasz leśniowski konwent, za ojców, braci i braci nowicjuszy oraz o nowe powołania, abyśmy wciąż mogli wypełniać paulińskie posłannictwo w świecie.

5. Przypominamy, że w każdą niedzielę msza św. o godz. 11.00 jest mszą zbiorową i można do niej dopisywać swoje intencje. Natomiast nie będzie już zbiorowych mszy św. miesięcznych.

6. Porządek wizyty duszpasterskiej parafii żareckiej można sprawdzić w gablocie wychodząc z kościoła.

7. Mamy w sprzedaży gromnice, które będą poświęcane 2 lutego w Święto Ofiarowania Pańskiego. Można je kupić w kawiarence i w zakrystii. W zakrystii jest także „Niedziela” w cenie 8 zł.