Ogłoszenia Duszpasterskie
IV Niedziela Adwentu
19.12.2021 r.

1. Dziś po mszy św. o godz 11.00 błogosławieństwo rodzin. Za tydzień na błogosławieństwo zapraszamy niewiasty w stanie błogosławionym oraz proszące Boga o dar potomstwa.

2. 
Można dziś oddać krew w OSP Żarki. Szczegóły na plakacie.

3. Adoracja Najświętszego Sakramentu rozpoczyna się Koronką do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00, a kończy o godz. 16.15.

4. Porządek spowiedzi w najbliższych dniach jest wywieszony na konfesjonałach, w gablocie przed kościołem, a także dostępny na stronie internetowej i facebooku. Prosimy sprawdzić i zaplanować spowiedź możliwie wcześnie, żeby nie zostawiać jej na ostatni moment.

5. W piątek, w dzień wigilii, ostatnie Roraty wyjątkowo o godz. 7.00. W tym dniu msza św. jeszcze tylko o godzinie 8:00, a spowiedź do godz. 10.00.

6. Uroczystość Narodzenia Pańskiego rozpoczniemy Pasterką, czyli mszą św. o północy. W Boże Narodzenie nie będzie Eucharystii o godzinie 6:30. W drugi dzień świąt msze św. według porządku niedzielnego.

7. Po nowym roku zmienią się rodzaje mszy św. zbiorowych. Szczegóły w gablocie przed kościołem, a także na stronie internetowej.

8. W zakrystii jest tygodnik „Niedziela” w nowej cenie 8 zł.

9. Opłatki są do nabycia w zakrystii i kawiarence.