Ogłoszenia Duszpasterskie
Rocznica Poświęcenia Kościoła
31.10.2021 r.

1. Dziś nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu. Natomiast od przyszłej niedzieli przez cały okres zimowy adoracja niedzielna będzie się zaczynała Koronką do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00, a kończyła o godz. 16.15.

2. Jutro Uroczystość Wszystkich Świętych, porządek mszy św. tak, jak w niedziele. Msza św. na cmentarzu parafialnym będzie odprawiona o godz. 11.00.
 Przypominamy, że decyzją Stolicy Apostolskiej każdego dnia listopada można zyskać odpust zupełny za dusze w czyśćcu cierpiące, pod warunkiem nawiedzenia cmentarza i modlitwy za zmarłych.

3. 2 listopada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. W tym dniu na mszy św. o godz. 17.00 udzielimy indywidualnego błogosławieństwa wszystkim cierpiącym z powodu utraty kogoś bliskiego. Zapraszamy nie tylko wdowy i wdowców, ale także rodziców, którzy utracili swoje dziecko i każdego, kto cierpi z powodu straty bliskiej osoby.

4. Przypominamy, że od listopada Nowenna Leśniowska będzie odprawiana tylko w środy o godz. 17:00.

5. Każdego dnia listopada będziemy sprawować mszę św. zbiorową za naszych zmarłych w dni powszednie o godz. 17.00, a w niedziele o godz. 19.00. W dni powszednie będzie także różaniec z wypominkami za zmarłych o godz. 16.30. Intencje - zarówno na msze św. jak i na różaniec - można składać w zakrystii i w sekretariacie.

6. Za tydzień po mszy św. o godz. 11.00 odnowienie przysięgi małżeńskiej i błogosławieństwo małżonków.

7. W zakrystii jest do nabycia tygodnik „Niedziela”.