Ogłoszenia » Bieżące » XXIV Niedziela Zwykła 12.09.2021 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XXIV Niedziela Zwykła
12.09.2021 r.


1. Witamy w naszej wspólnocie o. Bernarda Wulczyńskiego, który podjął funkcję magistra nowicjatu. Życzymy mądrości i ojcowskiej dobroci w przygotowywaniu młodych mężczyzn do życia zakonnego. Witamy także 6-ciu nowych braci nowicjuszy, którzy rozpoczęli swój pierwszy etap życia zakonnego. Życzymy, by pod opieką Matki Bożej Leśniowskiej rozeznali swoje powołanie i umocnili więź z Bogiem.

2. Po mszy św. o godz. 11.00 błogosławieństwo dzieci. Za tydzień na błogosławieństwo zapraszamy całe rodziny.

3. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 do 21.00. Na zakończenie adoracji Kompleta oraz Apel Jasnogórski.

4. We wtorek spotkanie Grupy Leśniowskiej: msza św. o godz. 19.00, a po niej adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. W środę 15-go września przypada Regionalny Dzień Chorych. Z tej racji w naszym kościele odbędzie się msza św. w intencji chorych o godz. 11.00, której przewodniczyć będzie bp Andrzej Przybylski oraz błogosławieństwo chorych.
   Zapraszamy do udziału i prosimy, by pomóc w przybyciu osobom starszym i schorowanym.

6. W najbliższą sobotę 18 września zapraszamy na tzw. Juromanie - święto Jury Krakowsko- Częstochowskiej. Na placu przed Sanktuarium odbędzie się festyn. Szczegóły na plakatach i na stronie sanktuarium. Zapraszamy w godz. 10.00-16.00.

7. W sobotę 18-go września przypada święto św. Stanisława Kostki. Jest to również dzień imienin o. Stanisława. Zapraszamy na mszę św., sprawowaną w intencji Solenizanta, w sobotę o godz. 19.00.

8. Zapraszamy do udziału w nowennie do Matki Bożej Leśniowskiej w środy i w soboty o godz. 19.00 oraz do składania intencji, które polecamy Bogu na mszy św. sprawowanej po nowennie.

9. Każdego dnia października będzie odprawiana msza św. zbiorowa za nasze rodziny. Można już składać intencje na te msze św. w zakrystii i w sekretariacie.

10. Mamy w sprzedaży kalendarze maryjne w cenie 5 zł. Są do nabycia w kawiarence i w zakrystii. W zakrystii jest także tygodnik „Niedziela” z informacjami o nowych polskich błogosławionych.