Ogłoszenia » Bieżące » XXIII Niedziela Zwykła 05.09.2021 r.

Ogłoszenia Duszpasterskie
XXIII Niedziela Zwykła
05.09.2021 r.


1. Po mszy św. o godz. 11.00 odnowienie przysięgi małżeńskiej i błogosławieństwo małżonków. Za tydzień na błogosławieństwo zapraszamy dzieci.

2. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 do 21.00. Na zakończenie adoracji Kompleta oraz Apel Jasnogórski.

3. W środę 8 września przypada święto Narodzenia NMP - Matki Bożej Siewnej. W naszym klasztorze to dzień szczególny, bo wtedy bracia nowicjusze złożą pierwsze śluby zakonne. Zapraszamy na mszę św. z obrzędem złożenia profesji zakonnej na godz. 11.00. Prosimy także o modlitwę za tych braci.

4. O. Anzelm Frączek kończy swoją posługę jako magister nowicjatu i zostaje wysłany na inną paulińską placówkę. Dziękujemy za czas spędzony w Leśniowie, czas formowania braci nowicjuszy oraz posługiwania w naszym Sanktuarium i życzymy błogosławieństwa Bożego w nowym miejscu.

5. Zapraszamy do udziału w nowennie do Matki Bożej Leśniowskiej w środy i w soboty o godz. 19.00 oraz do składania intencji, które polecamy Bogu na mszy św. sprawowanej po nowennie.

6. Odnowa w Duchu Świętym Archidiecezji Częstochowskiej zaprasza wszystkich, którzy chcą pogłębić swoją relację z Bogiem do przeżycia ośmiotygodniowego Seminarium Odnowy Życia, które odbędzie się w parafii św. Stanisława w Myszkowie. Spotkania będą w poniedziałki o godz. 19.30 począwszy od 20 września. Szczegóły na plakatach.

7. Mamy w sprzedaży kalendarze maryjne w cenie 5 zł. Są do nabycia w kawiarence i w zakrystii. W zakrystii jest także tygodnik „Niedziela”.