Ogłoszenia » Bieżące » XXII Niedziela Zwykła 29.08.2021 r.

Ogłoszenia Duszpasterskie
XXII Niedziela Zwykła
29.08.2021 r.


1. Dziękujemy ks. Krzysztofowi Porosło za przeprowadzenie rekolekcji małżeńskich, które dziś kończymy. Niech Bóg daje wzrost, zarówno dla małżeństw, biorących udział w rekolekcjach, jak i Księdza Rekolekcjonisty. Bóg zapłać.

2. W zakrystii są do nabycia książki ks. Krzysztofa. Jedna to praktyczny poradnik, jak uświęcić codzienność poprzez liturgię; druga wyjaśnia poszczególne fragmenty mszy św., aby pomóc w świadomym jej przeżywaniu. Każda w cenie 25 zł.

3. Dziś w naszym kościele o godz. 17.30 koncert popularnych utworów muzyki organowej oraz dzieł kompozytorów polskich w wykonaniu Tadeusza Barylskiego.

4. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 do 21.00. Na zakończenie adoracji Kompleta oraz Apel Jasnogórski.

5. W tym tygodniu bracia nowicjusze będą przeżywać rekolekcje kończące roczny nowicjat i przygotowujące do złożenia ślubów zakonnych: czystości, ubóstwa i posłuszeństwa. Wesprzyjmy ich naszą modlitwą, aby w tym ważnym czasie utwierdzili się w powołaniu i jeszcze bardziej przylgnęli do Boga.

6. Posługę w naszym Sanktuarium kończy o. Łukasz Kręgiel. Dziękujemy za lata posługi w Leśniowie i życzymy obfitego błogosławieństwa i potrzebnych łask do posługiwania w nowym miejscu. Bóg zapłać.

7. Za tydzień po mszy św. o godz. 11.00 odnowienie przyrzeczeń małżeńskich i błogosławieństwo małżonków.

8. W niedzielę za tydzień Szkoła Nowej Ewangelizacji organizuje w Zawierciu Wieczór Uwielbienia z modlitwą o uzdrowienie. Szczegóły na plakatach.

9. W zakrystii jest do nabycia tygodnik „Niedziela”.