Ogłoszenia » Bieżące » XVII Niedziela Zwykła 25.07.2021 r.

Ogłoszenia Duszpasterskie

XVII Niedziela Zwykła

25.07.2021 r.


1. Dziękujemy o. Wojciechowi Surówce za przeprowadzenie rekolekcji małżeńskich, które dziś kończymy. Niech Bóg daje wzrost, zarówno dla małżeństw biorących udział w rekolekcjach jak i Ojca Rekolekcjonisty. Bóg zapłać.

2. Dzisiejszy dzień obchodzimy jako dzień solidarności z poszkodowanymi w powodziach i nawałnicach w Polsce. Wesprzyjmy te osoby duchowo - poprzez modlitwę oraz materialnie. Przy wyjściu, zbieramy ofiary z przeznaczeniem na ten cel.

3. Po mszy św. o godz. 11.00 błogosławieństwo niewiast w stanie błogosławionym oraz tych, które proszą Boga dar potomstwa. Za tydzień odnowienie przyrzeczeń małżeńskich i błogosławieństwo małżeństw.

4. Z racji dzisiejszego wspomnienia św. Krzysztofa - patrona kierowców, po mszy św. o godz. 11.00 błogosławieństwo kierowców i wszystkich pojazdów.

5. Niedzielna adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 do 21.00. Na zakończenie adoracji Kompleta oraz Apel Jasnogórski.

6. Jutro obchodzimy wspomnienie Joachima i Anny - dziadków Pana Jezusa, czyli dzień babci i dziadka. Z tej okazji zapraszamy na mszę św. o godz. 19.00, po której będzie indywidualne błogosławieństwo wszystkich babć i dziadków.

7. Kolejne spotkanie osób przygotowujących się do zawierzenia życia Maryi w sobotę o godz. 11.00.

8. Przez cały sierpień o godz. 19.00 będziemy sprawować msze św. zbiorowe w intencjach naszych rodzin. Można je składać u braci w zakrystii lub w sekretariacie. Można już także zamawiać intencje mszalne na przyszły rok kalendarzowy.

9. Już teraz zapowiadamy i zapraszamy na pielgrzymkę małżeństw, która odbędzie się 15 sierpnia. Szczegóły na plakatach.

10. W zakrystii jest do nabycia tygodnik „Niedziela”.