Ogłoszenia » Bieżące » XVI Niedziela Zwykła 18.07.2021 r.

Ogłoszenia duszpasterskie
XVI niedziela Zwykła
18.07.2021 r.


1. Po mszy św. o godz. 11.00 błogosławieństwo rodzin. Za tydzień na błogosławieństwo zapraszamy niewiasty w stanie błogosławionym i te, które proszą Boga dar potomstwa.

2. Niedzielna adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 do 21.00. Na zakończenie adoracji Kompleta oraz Apel Jasnogórski.

3. W tym tygodniu, w piątek, zaczynamy rekolekcje małżeńskie, które poprowadzi o. Wojciech Surówka, dominikanin, duszpasterz spotkań lednickich. Szczegółowy program znajduje się na planszach przed kościołem.

4. Kolejne spotkanie osób przygotowujących się do zawierzenia życia Maryi w sobotę o godz. 11.00 w kościele.

5. Niedziela za tydzień, 25 lipca, będzie obchodzona w Kościele w Polsce jako dzień solidarności z poszkodowanymi w powodziach i nawałnicach. Będziemy wspierać modlitwą i ofiarą wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób ucierpieli. Po każdej mszy św., przy wyjściu, będziemy zbierać ofiary do puszek z przeznaczeniem właśnie na ten cel.

6. Również za tydzień, z racji wspomnienia św. Krzysztofa - patrona kierowców, po mszy św. o godz. 11.00 błogosławieństwo kierowców i wszystkich pojazdów.

7. Przez cały sierpień o godz. 19.00 będziemy sprawować msze św. zbiorowe w intencjach naszych rodzin. Można je składać u braci w zakrystii lub w sekretariacie. Można już także zamawiać intencje mszalne na przyszły rok kalendarzowy.

8. Już teraz zapowiadamy i zapraszamy na pielgrzymkę małżeństw, szczególnie tych zawartych w naszym sanktuarium, która odbędzie się 15 sierpnia. Szczegóły na plakatach.

9. W zakrystii jest do nabycia tygodnik „Niedziela”.