Ogłoszenia » Bieżące » Zesłanie Ducha Świętego 23.05.2021 r.

Ogłoszenia duszpasterskie
Uroczystość Zesłania Ducha Świętego
23.05.2021 r.


1. Po mszy św. o godz. 11.00 błogosławieństwo niewiast w stanie błogosławionym oraz tych, które pragną wyprosić dar potomstwa.

2. Zapraszamy dziś jeszcze na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 do 21.00. Na zakończenie adoracji Kompleta oraz Apel Jasnogórski.

3. We wtorek spotkanie Grupy Leśniowskiej. Msza św. o godz. 19.00, a po niej adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. W środę przypada dzień matki. Na wieczorną mszę św. zapraszamy mamy oraz wszystkich pragnących wypraszać łaski dla swoich mam. Po mszy św. indywidualne błogosławieństwo wszystkich matek.

5. W sobotę na Jasnej Górze bracia diakoni z naszego Zakonu przyjmą święcenia kapłańskie. Prosimy Was o modlitwę za nich, aby przez całe swoje kapłańskie i zakonne życie wypełniali wolę Boga.

6. Zapraszamy na mszę św. z prośbą o urodzaje i o błogosławieństwo Boże dla rolników z Leśniowa i Przewodziszowic, która odbędzie się w niedzielę za tydzień o godz. 9.15.

7. Przez cały maj codziennie o godz. 19.00 odprawiamy msze św. zbiorowe, prosząc o błogosławieństwo dla naszych rodzin. Można jeszcze składać intencje w zakrystii.

8. Regularnie znajdujemy na terenie sanktuarium podrzucone stare obrazy świętych, różańce, modlitewniki itp. Prosimy Was, żebyście tego nie robili. Jeśli chcecie się pozbyć poświęconych przedmiotów i dewocjonaliów to odpowiednim i godnym sposobem jest ich spalenie.

9. W zakrystii jest do nabycia tygodnik „Niedziela”.

10. Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają sanktuarium i klasztor modlitwą i ofiarą. Za dobrodziejów modlimy się codziennie i polecamy ich Panu Bogu przez ręce Maryi.