Ogłoszenia » Bieżące » Wniebowstąpienie Pańskie 16.05.2021 r.

Ogłoszenia duszpasterskie
Wniebowstąpienie Pańskie
16.05.2021 r.

1. Po mszy św. o godz. 11.00 błogosławieństwo rodzin. Za tydzień na błogosławieństwo zapraszamy niewiasty w stanie błogosławionym oraz osoby pragnące wyprosić dar potomstwa.

2. Zapraszamy dziś jeszcze na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 do 21.00. Na zakończenie adoracji Kompleta oraz Apel Jasnogórski.

3. We wtorek spotkanie Grupy Leśniowskiej. Msza św. o godz. 19.00, a po niej adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. W piątek spotkanie Grupy Małej Tereski. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą wspierać swoją modlitwą nowicjat pauliński: msza św. o godz. 19.00 oraz adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. Codziennie odprawiamy nabożeństwo majowe na mszy św. wieczornej. W tym tygodniu łączymy je z nowenną przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego, która przypada w przyszłą niedzielę.

6. W nocy w soboty na niedzielę odbędzie się u nas czuwanie modlitewne, na które serdecznie zapraszamy. Rozpoczniemy o 21.00 różańcem, potem modlitwa o wylanie Ducha Świętego, adoracja i na zakończenie msza św. o północy.

7. Przez cały maj o godz. 19.00 odprawiamy msze św. zbiorowe, prosząc o błogosławieństwo dla naszych rodzin. Można jeszcze składać intencje w zakrystii.

8. W zakrystii jest do nabycia tygodnik „Niedziela”.

9. Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają sanktuarium i klasztor modlitwą i ofiarą. Za dobrodziejów modlimy się codziennie i polecamy ich Panu Bogu przez ręce Maryi.

10. Powierzmy nasze rodziny Matce Bożej, Patronce Rodzin.