Ogłoszenia » Bieżące » III Niedziela Wielkanocna 18.04.2021 r.

Ogłoszenia duszpasterskie
III Niedziela Wielkanocna
18.04.2021 r.

1. Po mszy św. o godz. 11.00 błogosławieństwo rodzin. Za tydzień zapraszamy na błogosławieństwo niewiasty w stanie błogosławionym i osoby proszące o dar potomstwa.

2. Zapraszamy na niedzielną adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 do 21.00. Na zakończenie adoracji Kompleta, czyli brewiarzowa modlitwa na zakończenie dnia oraz Apel Jasnogórski.

3. W środę 21 kwietnia przypada dzień imienin o. Anzelma - magistra nowicjatu. Zapraszamy na wspólną modlitwę w jego intencji na mszy św. o godz. 19.00.

4. W najbliższy piątek przypada Uroczystość św. Wojciecha, głównego Patrona Polski. Z tego powodu w tym dniu nie obowiązuje piątkowa wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

5. Prosimy o składanie intencji na Nowennę Leśniowską, którą odprawiamy w każdą środę i sobotę, a także na msze święte zbiorowe odprawiane przez cały maj.

6. W zakrystii jest do nabycia Tygodnik Niedziela, a także płyty z pieśniami religijnymi pt: „Wobec Piękności Bożej”, nagrane przez polskie Siostry Karmelitanki Bose w Islandii. Dochód z płyt jest przeznaczony na wsparcie finansowe ich klasztoru, ofiara za płytę około 30 zł.

7. Dzisiejszy dzień to niedziela biblijna, niech zatem Maryja, Matka Słowa oraz służebnica posłuszna Słowo Bożemu, wyprasza naszym rodzinom łaskę otwarcia na słuchanie Boga i podążanie Jego drogami.