Ogłoszenia » Ogłoszenia duszpasterskie » Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 04.04.2021 r.

Ogłoszenia duszpasterskie
Niedziela Wielkanocna
04.04.2021 r.


1.Dziś i jutro porządek mszy św. jak w każdą niedzielę. Dodatkowo będzie msza św. o godz. 15.00 z nowenną do Miłosierdzia Bożego.

2.Od wtorku do soboty włącznie nowennę do miłosierdzia Bożego będziemy odprawiać po mszy św. wieczornej. Za tydzień o godz. 15.00 Uroczysta Godzina Miłosierdzia z adoracją Najświętszego Sakramentu do godz. 16.15.

3.Z racji oktawy Wielkanocy, w najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

4.Za tydzień po mszy św. o godz. 11.00 błogosławieństwo dzieci. Zapraszamy.

5.Kawiarenka sanktuaryjna będzie otwarta w godzinach podanych na informacjach w gablocie i na drzwiach kawiarenki.

6.Przeszliśmy na letni porządek nabożeństw, a więc: msza św. wieczorna w dni powszednie jest o godz. 19.00, nowenna do Matki Bożej Leśniowskiej w środy i w soboty.

7. W zakrystii jest do nabycia Tygodnik Niedziela, a także płyty z pieśniami religijnymi pt: „Wobec Piękności Bożej”, nagrane przez polskie Siostry Karmelitanki Bose w Islandii. Dochód z płyt jest przeznaczony na wsparcie finansowe ich klasztoru, ofiara za płytę około 30 zł.

8. Dziękujemy serdecznie za ofiary złożone na kwiaty do grobu Pana Jezusa w naszym kościele: członkom Żywego Różańca z Leśniowa i Przewodziszowic, mieszkańcom Zawady oraz ofiarodawcom anonimowym.

9. Dziękujemy także wszystkim, którzy współtworzyli i aktywnie włączyli się w przygotowanie i celebrację Triduum Paschalnego w naszym Sanktuarium. Dzięki Wam mogliśmy lepiej przeżywać ten czas i przyjmować owoce odkupienia w naszym życiu. Bóg zapłać.