Ogłoszenia » Ogłoszenia duszpasterskie » Ogłoszenia duszpasterskie na Uroczystość Świętego Pawła I Pustelnika (17 stycznia 2021 rok.)

Dzisiaj po Mszy Świętej o godzinie 11:00 pobłogosławimy rodziny oraz dzieci z racji Uroczystości Świętego Pawła I Pustelnika. Za tydzień na błogosławieństwo zapraszamy niewiasty w stanie błogosławionym i te które tę łaskę pragną wyprosić.

Dzisiaj w naszym Sanktuarium Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do 16.15.

Msza Św. połączona z Adoracją Najświętszego Sakramentu dla grupy Leśniowskiej we wtorek o godzinie 19.00 zapraszamy chętnych.

W środę 20 stycznia obchodzimy święto Błogosławionego Euzebiusza z Ostrzychomia, który jest założycielem Zakonu Paulinów. Prosimy Was o modlitwę za nas ojców i braci paulinów w intencji owocnego przeżycia życia zakonnego.

W piątek po Mszy Św. o godzinie 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu dla grupy Małej Teresy oraz wszystkich pragnących modlić się za naszych braci nowicjuszy

Duszpasterze z Parafii w Żarkach kontynuują odwiedziny duszpasterskie tzw. Kolędę w dwóch formach. Harmonogram tzw. Mszy św. kolędowej jest wywieszony w gablocie.

W zakrystii do nabycia Tygodnik Niedziela oraz świece na Święto MB Gromnicznej

Dziękujemy wszystkim wspierającym nasze Sanktuarium, Niech Maryja Królowa Pustelników weźmie Was w swoją opiekę. Pod Twoją obronę…