Ogłoszenia » Ogłoszenia duszpasterskie » Ogłoszenia na XVIII Niedzielę Zwykłą (02.08.2020 r.)

Przypominamy o obowiązku wynikającym z prawa państwowego o zasłanianiu ust i nosa oraz zachowania odpowiedniego odstępu między sobą na całym terenie sanktuarium.

W naszej wspólnocie witamy o. Anzelma Frączka, który będzie pełnił funkcję wychowawcy braci nowicjuszy i o. Tomasza Chmielewskiego, których o. Generał Naszego Zakonu skierował do pracy w naszym Sanktuarium.

Nowennę Leśniowska odprawiamy w środy i soboty o godz. 19.00.

Przyjmujemy intencje na Mszę św. zbiorową w intencjach naszych rodzin (którą będziemy odprawiać przez cały miesiąc sierpień o godz. 19.00) oraz przyjmujemy intencje na nowy rok 2021.

Dziś po Mszy św. o godz. 11.00 udzielimy błogosławieństwa małżonkom. Za tydzień zapraszamy dzieci.

 Zapraszamy na rekolekcje małżeńskie w ostatni weekend  sierpnia, które poprowadzi ks. Krzysztof Porosło.  Szczegółowy program rekolekcji na naszej stronie internetowej oraz na ulotkach, znajdujących się pod chórem.

 Już dziś zapraszamy na pielgrzymkę Małżeństw, szczególnie tych które zawierały sakrament w naszym Sanktuarium.  Odbędzie się ona 16 sierpnia 2020 r. Uroczystej Sumie o godz. 11.00 będzie przewodniczył Ks. Abp Wacław Depo.
 Po Mszy św. odnowienie przysięgi małżeńskiej.

 Dziękujemy za wsparcie modlitewne i  materialne naszej Wspólnoty i Sanktuarium. Za dobrodziejów naszego Sanktuarium modlimy się codziennie w klasztorze.