Ogłoszenia » Ogłoszenia duszpasterskie » Ogłoszenia na XIII Niedzielę Zwykłą (28.06.2020 r.)

Przypominamy o obowiązku wynikającym z prawa państwowego o zasłanianiu ust i twarzy oraz zachowania odpowiedniego odstępu między sobą na całym terenie sanktuarium.

Dzisiaj na Msze św. o godz. 11. 00 zapraszamy niewiasty w stanie błogosławionym i te, które tę łaskę pragną wyprosić. Za tydzień zapraszamy małżonków.

Nowennę Leśniowska odprawiamy w środy i soboty o godz. 19.00. Prosimy o składanie intencji.

Z serca dziękujemy Ks. Bp Andrzejowi Przybylskiemu za poprowadzenie pierwszej tury rekolekcji małżeńskich.

Już dziś zapraszamy na główne uroczystości odpustowe ku czci M.B.L w naszym sanktuarium: 2 i 5 lipca. Sumy odpustowe o godz. 11.00, na które zapraszamy całą asystę.  W czwartek 2 lipca porządek Mszy św. niedzielny. Nie będzie Mszy św. o godz. 9.15. Na sumę 2 lipca wyruszy z parafii Żareckiej „Marsz dla Życia i Rodziny” o godz. 10.00. Serdecznie na niego zapraszamy.

Pomiędzy odpustami zapraszamy na Rekolekcje Maryjne zatytułowane: „Spotkanie z Matką” które poprowadzi O. Paweł Subik (kustosz Obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej, nawiedzającego polskie parafie). Odbędą się one od 2 do 5 lipca.  W czwartek Msza św. z nauką o godz. 19.00. W piątek i sobotę o godz. 18.00 różaniec na błoniach Leśniowskich i o 19.00 Msza św. z nauką. W niedzielę nauki rekolekcyjne na wszystkich Mszach św. Na godz. 20.00 zapraszamy na modlitwę Uwielbienia Jezusa wraz z Maryją. Szczegółowy program dostępny na naszej stronie internetowej i na ulotkach znajdujących się pod chórem.

Organizujemy  10 – dniową pielgrzymkę samolotową do trzech krajów: Portugalii, Francji, Hiszpanii w nowym terminie dniach:  21 – 30.09.2020 r. Odwiedzimy ważne sanktuaria w Europie: Fatimę, Santiago de Compostela, Laurdes, Oviedo, oraz wiele ciekawych miejsc:  Lizbonę, Coimbrę, Brage, Burgos, Salamankę. Zostało jeszcze 7 wolnych miejsc. Program pielgrzymki dostępny na naszej stronie internetowej oraz w ulotkach znajdujących się pod chórem. Zapisy i wszelkie informacje o pielgrzymce udziela O. Łukasz

Z serca dziękujemy wszystkim za zrozumienie zaistniałej sytuacji. Dziękujemy za wsparcie modlitewne i  materialne naszej Wspólnoty i Sanktuarium. Za dobrodziejów naszego Sanktuarium modlimy się codziennie w różańcu świętym.