Ogłoszenia » Ogłoszenia duszpasterskie » Ogłoszenia na XII Niedzielę Zwykłą (21.06.2020 r.)

Ks. Arcybiskup odwołał dyspensę od obowiązku niedzielnego uczestnictwa we Mszy św. w niedziele i święta nakazane, udzieloną dnia 24 marca 2020 r. Udziela jednak zwolnienia od obowiązku uczestnictwa we Mszy św. w niedziele i święta nakazane: osobom w podeszłym wieku, osobom z objawami infekcji, wszystkim, którzy czują obawę przed zarażeniem.

Dzisiaj na Msze św. o godz. 11. 00 zapraszamy rodziny, które przyjmą tradycyjne błogosławieństwo Leśniowskie. Za tydzień zapraszamy niewiasty w stanie błogosławionym i te, które tę łaskę pragną wyprosić.

We wtorek 23. 06. 2020 r. na godz. 19.00 zapraszamy ojców, którzy przyjmą swe błogosławieństwo okolicznościowe.

Nowennę Leśniowska odprawiamy w środy i soboty o godz. 19.00. Nabożeństwo czerwcowe codziennie po Mszy św. o godz. 19.00

Zapraszamy na rekolekcje małżeńskie w dniach 26 – 28 czerwca, które poprowadzi ks. Bp. Andrzej Przybylski. Szczegółowy program dostępny na naszej stronie internetowej i na ulotkach znajdujących się pod chórem. Rekolekcje będą transmitowane w Radiu Jasna Góra oraz na naszej stronie internetowej i profilu na facebooku.

Już dziś zapraszamy na główne uroczystości odpustowe w naszym sanktuarium: 2 i 5 lipca.

Pomiędzy odpustami zapraszamy na Rekolekcje Maryjne zatytułowane: „Spotkanie z Matką” które poprowadzi O. Paweł Subik (kustosz Obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej, nawiedzającego polskie parafie.). Odbędą się one od 2 do 5 lipca. Szczegółowy program na naszej stronie internetowej.

Organizujemy  10 – dniową pielgrzymkę samolotową do trzech krajów: Portugalii, Francji, Hiszpanii w nowym terminie dniach:  21 – 30.09.2020 r. Odwiedzimy ważne sanktuaria w Europie: Fatimę, Santiago de Compostela, Laurdes, Oviedo, oraz wiele ciekawych miejsc:  Lizbonę, Coimbrę, Brage, Burgos, Salamankę. Zostało jeszcze 7 wolnych miejsc. Program pielgrzymki dostępny na naszej stronie internetowej oraz w ulotkach znajdujących się pod chórem. Zapisy i wszelkie informacje o pielgrzymce udziela O. Łukasz

Z serca dziękujemy wszystkim za zrozumienie zaistniałej sytuacji. Dziękujemy za wsparcie modlitewne i  materialne naszej Wspólnoty i Sanktuarium. Za dobrodziejów naszego Sanktuarium modlimy się codziennie w różańcu świętym.