1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godzinie 11:00 pobłogosławimy dzieci. Za tydzień na błogosławieństwo zapraszamy rodziny.

2. Dzisiaj w naszym sanktuarium Nieszpory o godzinie 16:00, Pawełki o 16:30, Adoracja Najświętszego Sakramentu o 20:00 i Apel Jasnogórski o 21:00.

3. Trwa nowenna przed Uroczystością Świętego Pawła I Pustelnika Patriarchy naszego Zakonu, którą modlimy się każdego dnia podczas Mszy Świętej o godzinie 17:00.

4. W środę 15 stycznia wewnętrzna Uroczystość Świętego Pawła I Pustelnika, podczas porannej Mszy Świętej odnowimy nasze śluby zakonne.

5. W czwartek 16 stycznia obchodzimy święto NMP Królowej Pustelników i Matki Zakonu, podczas Mszy Świętej o godzinie 7:00 odnowimy nasze przymierze z Maryją.

6. Za tydzień w Uroczystość Świętego Pawła naszego Ojca na Mszę Świętą o godzinie 11:00 zapraszamy dzieci na specjalne nabożeństwo połączone z „Pawełkowym” błogosławieństwem.

7. Duszpasterze z Parafii w Żarkach kontynuują odwiedziny duszpasterskie tzw. Kolędę. Harmonogram na najbliższy tydzień jest wywieszony w gablocie.

8. Zachęcamy do modlitwy przy szopce bożonarodzeniowej, która jest unikatem na skalę światową ze względu na wykonanie jej w całości z węgla - grafitu. Rękodzieło zostało wyrzeźbione przez Pana Bogdana z Jastrzębia - Zdroju i jest darem dla naszego sanktuarium od Jastrzębskiej Spółki Węglowej.

9. Dziękując Bogu za dar Sakramentu Chrztu Świętego składamy nasze życie i wiarę w dłonie Maryi i do niej wołamy. Pod Twoją obronę…